Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-15 K
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Asysty
Asysty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
O 7 miejsce
O 9 miejsce
O 11 miejsce
O 13 miejsce
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Asysty suma
Asysty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Asysty suma
Asysty śr.
1.
Zuzanna Orządała
MLKS Rzeszów
5
0.00
2.
Benedetta Schiano
ZKS Stal Stalowa Wola
7
0.00
3.
Natasza Jurkowska
Bogdanka AZS UMCS Lublin
8
0.00
4.
Hanna Sołtys
Bogdanka AZS UMCS Lublin
8
0.00
5.
Maria Czapla
Bogdanka AZS UMCS Lublin
8
0.00
6.
Kornelia Karska
UKS Piątka Lublin
7
0.00
7.
Dorota Miłkowska
Bogdanka AZS UMCS Lublin
8
0.00
8.
Anna Pać
UKS Piątka Lublin
5
0.00
9.
Paulina Kurzelewska
ZKS Stal Stalowa Wola
7
0.00
10.
Apolonia Krokos
ZKS Stal Stalowa Wola
8
0.00
11.
Wiktoria Majewska
Wierzawice / ZSL Leżajsk
4
0.00
12.
Wiktoria Pawęska
Wierzawice / ZSL Leżajsk
8
0.00
13.
Luiza Krzyżak
Wierzawice / ZSL Leżajsk
8
0.00
14.
Zuzanna Mróź
MLKS Rzeszów
8
0.00
15.
Wiktoria Jaworska
ZKS Stal Stalowa Wola
4
0.00
16.
Oliwia Szary
MLKS Rzeszów
5
0.00
17.
Kornelia Zielińska
MLKS Rzeszów
4
0.00
18.
Ewa Grzywaczewska
Bogdanka AZS UMCS Lublin
8
0.00
19.
Aniela Nakonieczna
Bogdanka AZS UMCS Lublin
8
0.00
20.
Izabela Smyłek
Bogdanka AZS UMCS Lublin
4
0.00
21.
Amelia Włodarczyk
MLKS Rzeszów
5
0.00
22.
Julia Suszek
Bogdanka AZS UMCS Lublin
7
0.00
23.
Hanna Witkowska
MLKS Rzeszów
7
0.00
24.
Aleksandra Witalec
MLKS Rzeszów
4
0.00
25.
Alicja Kotwica
ZKS Stal Stalowa Wola
4
0.00
26.
Julia Sokal
ZKS Stal Stalowa Wola
7
0.00
27.
Ada Sadrakuła
ZKS Stal Stalowa Wola
4
0.00
28.
Marlena Żołynia
Wierzawice / ZSL Leżajsk
7
0.00
29.
Weronika Kawa
MLKS Rzeszów
8
0.00
30.
Gabriela Gałan
Bogdanka AZS UMCS Lublin
8
0.00
31.
Wiktoria Brach
MLKS Rzeszów
8
0.00
32.
Gabriela Gibowicz
MLKS Rzeszów
7
0.00
33.
Julia Ciechanowska
MLKS Rzeszów
5
0.00
34.
Katarzyna Jasińska
MLKS Rzeszów
8
0.00
35.
Alicja Bodak
Bogdanka AZS UMCS Lublin
7
0.00
36.
Wiktoria Wania
UKS Piątka Lublin
8
0.00
37.
Gabriela Borkowska
Wierzawice / ZSL Leżajsk
8
0.00
38.
Zofia Pyć
Wierzawice / ZSL Leżajsk
8
0.00
39.
Paulina Bajserowicz
Wierzawice / ZSL Leżajsk
8
0.00
40.
Julia Krasny
Wierzawice / ZSL Leżajsk
5
0.00
41.
Oliwia Petryniak
MLKS Rzeszów
7
0.00
42.
Marcelina Niemczyk
Wierzawice / ZSL Leżajsk
7
0.00
43.
Emilia Rydzik
Wierzawice / ZSL Leżajsk
5
0.00
44.
Natalia Lefek
Bogdanka AZS UMCS Lublin
8
0.00
45.
Klaudia Celary
Bogdanka AZS UMCS Lublin
6
0.00
46.
Julia Dera
UKS Piątka Lublin
8
0.00
47.
Maja Jabłońska
UKS Piątka Lublin
8
0.00
48.
Zuzanna Mrozińska
UKS Piątka Lublin
8
0.00
49.
Paulina Puch
UKS Piątka Lublin
8
0.00
50.
Amelia Rakuś
UKS Piątka Lublin
8
0.00
51.
Maja Małek
ZKS Stal Stalowa Wola
8
0.00
52.
Weronika Urban
ZKS Stal Stalowa Wola
8
0.00
53.
Maja Szczypek
UKS Piątka Lublin
8
0.00
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy